top of page

Nejčastější dotazy

  • Jak probíhá zkouška ?
    Vždy je důležité si termín zkoušky domluvit předem. Preferujeme telefonické rezervace termínů. Na zkoušku svatebních šatů jsou vyhrazeny cca 2 hodiny a na zkoušku maturitních či společenských šatů cca 1 hodina. Počet lidí, kteří vás budou doprovázet není omezen. V našem salonu nejsou zkoušky zpoplatněné a jsou nezávazné. Zkrátka, pokud si šaty u nás nevyberete, nebo budete potřebovat čas na rozmyšlenou nic se neděje... V případě, že jste si jistá a šaty si budete chtít hned rezervovat je sepsána rezervační smlouva, vše rádi vysvětlíme, poradíme s výběrem bot, doplňků atd. Při závazné rezervaci se skládá záloha ( u svatebních šatů je to od 2000-4000,- Kč u maturitních nebo společenských šatů od 500-2000,- Kč) doplatek půjčovného je inkasován při vyzvedávání. Stejný postup je, pokud si od nás nechávate šít šaty na zakázku ( jediný rozdíl je, že se nesepisuje rezervační smlova). Pokud k nám na zkoušku dorazíte je nutné mít už stanovený termín svatby. To je asi k průběhu zkoušky vše...my jen doporučíme mít sebou a) dobrou náladu b) partu lidí, kteří jsou pro vás důležití, dobře poradí, přesto nechají konečné rozhodnutí na Vás.
  • Co se bude dít po zkoušce?
    Před údálostí, na kterou jsou šaty zapůjčené je nutná finální zkouška, na kterou je rovněž nutné se předem objednat. Zpravidla to bývá 1-3 týdny před samotným vyzvedáváním šatů. Na zkoušku se dostavíte s botami a my šaty připravíme na případné úpravy našemi švadlenkami. Zpravidla (až na vyjímky) už není nutné šaty znovu zkoušet a je možné si je 1-2 dny před svatbou nebo plesem vyzvednout. Vrácení šatů je ve většině případů v pondělí popř. dle dohody.
  • Máte k dispozici i větší velikosti šatů?
    Ano, máme velký výběr svatebních, plesových i maturitních šatů v + SIZE velikostech. Disponujeme modely do velikosti 60 u maturitních šatů, a u svatebních šatů do vel. 64. Vzhledem k tomu, že šijeme šaty na zakázku je možné ušít jakoukoliv velikost ( v minulosti jsme našim zákaznicím dodávali šaty ve velikostech např. 70, nebo 74).
bottom of page